Blog_

Ürün ve hizmetler, ihtiyaçları karşılamak amacı ile tasarlanan her şeydir. Otomobil, beyaz eşya, parfüm ya da bir sakız, hiç fark etmez. Hatta bazen bir politikacıyı ya da sanat eserini de ürün olarak ele alabiliriz. Bize sunulan bu ürünlerin, daha geniş çerçevede bağlı oldukları organizasyonlara ise marka deriz. Markalar, ürün ve hizmetlere göre daha derin kavramlardır. […]

Marka denildiğinde ilk aklınıza ne geliyor? - En pahalı saatlerin üzerindeki kral tacı mı? - O en pahalı spor arabaların üzerindeki at logosu? - Kapağını açtığınızda mutluluğun sesi olarak beynimize kodladıkları asitli içecekler?

Genius Indigos, yaratıcı bir reklam ajansıdır. Farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için alternatif pazarlama yöntemleri ve teknikleri geliştirerek, onların hedef kitleleriyle bağlantı kurmalarına yardımcı oluyoruz. Bizim amacımız, müşterilerimize sıradışı, yaratıcı ve etkili çözümler sunmaktır. Bu yüzden, geleneksel reklamcılık yöntemlerine meydan okuyan, yeni ve alternatif pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.